Inexin for O
Inexin
تنها شریک تجاری olivetti در ایران
Slider

درباره ما

Image is not available
Slider

مجموعه فرآوران همگام در سال 1378 با ایده ایجاد و گسترش یافته های نوین در زمینه تحقیقات ، تهیه ، تولید و خدمات پس از فروش کلیه تجهیزات و قطعات الکترونیک و فن آوری های نوین پزشکی تاسیس گردید.

کمپانی Olivetti ایتالیا در سال 1908 در شهر ایورا واقع در ایالت تورین ایتالیا ، فعالیت خود را با طراحی و ساخت اولین دستگاه تایپ در جهان آغاز نمود و در ادامه به معتبرترین شرکت تولید کننده لوازم و ماشین های اداری تبدیل گردید. گستره فعالیت این شرکت در زمینه طراحی و تولید محصولات متنوعی مانند ماشین های تایپ، انواع کامپیوترها، تبلت ها، گوشی های هوشمند، پرینترهای معمولی و سه بعدی و همچنین محصولات تجاری مانند ماشین حساب ، دستگاه های فکس و صندوق های مکانیزه فروشگاهی می باشد.

هم اکنون با افتخار اعلام می داریم مجموعه فرآوران همگام با نام تجاری  (Inexin) با همکاری و مشارکت کمپانی Olivetti در زمینه تولید انواع صندوق های مکانیزه فروشگاهی با حافظه مالیاتی و به منظور تامین نیاز گسترده داخلی و در نهایت تبدیل شدن به قطب تولید و توزیع محصولات فوق در منطقه ، فعالیت می نماید.

شرکت

هم اکنون با افتخار اعلام می داریم مجموعه فرآوران همگام با نام تجاری (Inexin) با همکاری و مشارکت کمپانی Olivetti در زمینه تولید انواع صندوق های مکانیزه فروشگاهی با حافظه مالیاتی و به منظور تامین نیاز گسترده داخلی و در نهایت تبدیل شدن به قطب تولید و توزیع محصولات فوق در منطقه ، فعالیت می نماید.

شرکت فرآوران همگام

نشانی: ایران، تهران، خیابان بخارست، کوچه پژوهشگاه، پلاک 6، واحد 8

تلفن تماس دفتر مرکزی: 71 الی 88532267 (021)

تلفن خدمات پس از فروش: 88532272 (021)

تلفن پشتیبانی تلگرام: 3459055 (0903)

نشانی پست الکترونیکی: info@inexin.ir

کلیه حقوق این اثر و محصولات آن متعلق به شرکت فرآوران همگام (Inexin) بوده و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

تاسیس 1378
طراحی و توسعه توسط: The Noir